طراحی سیاه قلم

آموزش طراحی با مداد از چهره انسان طبیعت و منظره

پس از ثبت سفارش یک کد پیگیری توسط سیستم به شما اختصاص خواهد یافت . برای پیگیری اولیه سفارش خود با مراجعه به سایت GuilanHT و درج شماره پیگیری از وضعیت سفارش خود مطلع میشوید که آیا ارسال شده است یا خیر ؟

پس از ثبت سفارش یک کد پیگیری توسط سیستم به شما اختصاص خواهد یافت . برای پیگیری اولیه سفارش خود با مراجعه به سایت http://www.hamvar.ir و درج شماره پیگیری از وضعیت سفارش خود مطلع میشوید که آیا ارسال شده است یا خیر ؟

پس از وارد کردن شماره پیگیری خود ، اطلاعات کامل سفارش به شما نمایش داده میشود .

در قسمت پایانی این پنجره شما میتوانید به سایت اداره پست وارد شوید. در سایت پست به آدرس http://tntsearch.post.ir میتوانید از وضعیت سفارش خود به صورت لحظه به لحظه و اطلاع از اینکه مرسوله شما هم اکنون در کدام واحد پستی قرار دارد اطلاع یابید .

» در صورتی که سفارش شما در حالت معلق قرار دارد ، بدین معنا است که هنوز سفارشتان توسط مدیر فروشگاه مورد تایید و آماده سازی برای ارسال قرار نگرفته است.

»» در صورتی که سفارش شما در حالت آماده به ارسال قرار دارد بدین معنا است که سفارشتان توسط مدیر فروشگاه موردبازبینی قرار گرفته و تایید شده و تحویل پست داده شده است و تنها کافی است چند روزی منتظر بوده تا سفارشتان را در آدرسی که ذکر کرده بودید تحویل بگیرید .

توجه مهم : اگر هنوز سفارش خود را دریافت نکرده اید ، به هیچ وجه سفارش خود را مجددا ارسال نکنید … بلکه به ما از طریق بخش تماس با ما اطلاع دهید .

خرید مدل نقاشی
فروش کتاب هنذی