طراحی سیاه قلم

آموزش طراحی با مداد از چهره انسان طبیعت و منظره

ابزار های جانبی کمد

ابزا های جانبی کمد،گنجه و قفسه ها(Peripherals, wardrobes, upboards and shelve)

index

قفسه ها و تشتک ها:قفسه ها  یا کشو هایی که در کمد ها به کار می روند متفتوت بوده،بعضی از آنها دارای ارتفاع یکسان و برخی کوتناه و بلند هستند. درمیان این کشو ها می توان تشت های متلف را جای داد که بعضی از آنها دارای فضایی تقسیم شده و برخی از آنها ساده می باشند.

صفحه های چرخ دار:این صفحه ها برای حمل آسان وسایل به کار می روند.جدا بودن آنها برای زمانی که نمی خواهیم از آن استفاده کنیم منسب است.

کشو ها: برخی از کمد ها کشویی یا دراوری هستند و ناواعی از آنها وجود دارد که در حال حاضر کمتر کسی آنها را مورد استفاده  قرار نمی دهد یا به گونه ای دیگر می توان گفت: کشوها و کمد های کشویی جزیی از فضای زندگی و محیط کاری ما شده اند. برای کمد یت قفسه ای که انتخاب می کنید بهتر است به کشو ها،قفسه ها،تشت های آنها متناسب با وسایل و ابزارتان توجه نمایی به طور مثال: اگر برای هنر جویان و دانشجویان قصد دارید کمد تهیه نمایید، بهتر است کمدی انتخاب نمایید که متناسب با رشته ی تحصیلی بتواند لباس کار،ابزار،وسایل،آثار یا اشیای مورد نیاز را در فضای آموزشگاه یا محل کار و یا محل استراحت در آن جای دهد.

میز کار:

کار کردن روی سطح زمین خسته کننده و ملال آور است،پاها و زانو ها خسته شده،مفصل ها، مهره های کمر یا گردن و ماهیچه ها در دراز مدت دچار آسیب و مشکل می شوند. رعلاوه بر این، کار به کندی پیش می رود یا روند کار به درستی انجام نمی پذیردف برای رفع این موارد  میز کار را می توان مورد استفاده قرار داد.میز کار باید از نظر اندازه و وسعت سطح آن،نسبت به نوع کاری که روی آن انجام می شود و اشخاصی که روی آن کار می کنند هم خوانی داشته باشد.

بنر-قلمتراش

آموزش خط خودکاری

آموزش زبان انگلیسی نصرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید مدل نقاشی
فروش کتاب هنذی