طراحی سیاه قلم

آموزش طراحی با مداد از چهره انسان طبیعت و منظره

کمد(گنجینه وسایل و ابزار کار)

کمد(گنجینه وسایل و ابزار کار)

personal storage cabinet

بدون شک هر کسی برای پیش بردن روند کاری خود نیازمند نظم و انضباط است. و این کار بدون ابزار و امکانان عمومی میسر نمی شود.در کاترگاه های مجسمه سازی یا صنایع دستی که تعدد و ازدحام ابزار باعث گم شدن وسیله یا دور انداختن آن به همراه ضایعات می شود هیچ راهی جز مرتب و جمع کردن ابزار قبل  یا پس از اتمام کار برای جلوگیری از این اتفاقات نیست و اگر در رشته های دیگری مانند:گرافیک، نقشه کشی یا معماری و نقاشی کار می کنید بدون شک ابزار خود را نمی توانید در هر گوشه ای رها نمودهفهنگام کار به دنبال یافتن هر وسیله ساعت ها وقت صرف کنید. برای این کار به چه وسایلی نیاز دارید؟آیا در مکانی که کار می کنید کمد ها یا گنجینه هایی برای  انبار کردن ابزار وجود دارد؟

در بسیاری از آموزشگا های دولتی و خصوصی برای هنر آموزان و هنر جویان باید کمد ها و گنجینه هایی اختصاص داده شود. تا پس از فراعت از کار،ابزار خود را در ان قرار داده از ناپدید شدن و حمل و نقل بی مورد و مشکلات ناشی از آنها جلوگیری شود.لازم به ذکر است قوانین و مقرراتی برای این موارد وجود دارد،ولی متاسفانه بیشتر به حروف یرملون شبیه بوده،نوشته می شوند ولی توسط مدیران به اجرا در نمی آیند.هر چند که ممکن است این امکان در دانشگاه ها یا برخی از مراکزی که دارای متولیان و مسئولین با درایتی هستند برای افراد در نظر گرفته شوند. اما می توان گفت مه این مسئله در بسیاری از مکان های ذکر شده انقدر ضعیف است که می توان به کل فضای آموزشی آن را تعمیم داد. کمد ها و گنجینه ها را در هر مکانی که با وسایل،لباس کار، ابزار،تولیدات، اموال غیره در اتباط است مورد استفاده قرار می دهند. البته،کمد ها،گنجه ها و فایل ها در بر دارنده ی اندازه و امکانات جانبی یا ظاهری متناسب با کاربردشان هستند لذا،برای شرایط و موقعیت کاری، فضای کار گاهف محیط آموزشگاهف دفتر کارف منزل یا هر جای دیگر می توانید کمدی را انتخاب نمایید که با شرایط محیط همخوانی داشته باشد و حتی رنگ کمد نیز ممکن است به بهتر شدن فضای مورد نظر شما کمک کند.

سایت سیاه قلم در نظر دارد علاوه بر ارائه مجموعه های آموزش نقاشی و اموزش طراحی به ابزار مورد نیاز هنرمندان نیز بپردازد و با همکاری سایت قلمتراش اقدام به فروش ابزار نقاشی نیز کرده است.

بنر-قلمتراش

آموزش خط خودکاری

آموزش زبان انگلیسی نصرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید مدل نقاشی
فروش کتاب هنذی