طراحی سیاه قلم

آموزش طراحی با مداد از چهره انسان طبیعت و منظره

آموزش تناسبات در طراحی فیگور و آناتومی بدن انسان

آموزش تناسبات در طراحی فیگور و آناتومی بدن انسان

آموزش تناسبات در طراحی فیگور و آناتومی بدن انسان مطلبی است که در این فصل از آموزش های طراحی سیاه قلم به آن میپردازیم. 

همانطور که در مطلب قبل به آن اشاره کردیم یکی از مهم ترین بخش های کشیدن جسم و یا شیء ی به دست آوردن تناسبات اجزای آن جسم یا شیء است.

آموزش تناسبات در طراحی فیگور و آناتومی بدن انسان

 

همان طور که میدانید به دست آوردن تناسبات را به وسیله مداد به شما آموزش دادیم و شرح دادیم برای طراحی آناتمی بدن یک انسان لازم است یا اندازه طول قد مدل را به دست آورید و یا اندازه سر مدل را زیرا یک استاندارد اندازه قد هر فرد ۸ برابر سر او است. 

پس ما در طراحی فیگور و آناتومی بدن انسان مبنای اندازه گیری را سر مدل قرار میدهیم.

پس ابتدا شروع به کشیدن سر مدل میکنیم .

و طبق ابعادی که از سر او به دست آوردیم دیگر اجزای بدن او را نیز طراحی میکنیم. 

آموزش تناسبات در طراحی فیگور و آناتومی بدن انسان

 

برای طراحی بهتر از فیگور یک مدل سیمی از آن را تجسم میکنیم یکی از دلایل این کار این است که اگر به مقیاس متناسب نرسیدید خیلی سریع با تغییر طول خطوط به نسبت درست دست پیدا کنید. 

وقتی فرم کلی و تناسبات استاندارد از فیگور را به دست آوردید شروع به حجم دادن اعضای فیگور میکنیم ابتدا استخوان را میکشیم و سپس شروع به طراحی ماهیچه ها میکنیم 

آموزش تناسبات در طراحی فیگور و آناتومی بدن انسان

 

________________________________________________________________

محصولی که شاید برای شما نیز جذاب باشد.

دانلود آموزش طراحی آناتومی بدن انسان

دانلود آموزش طراحی آناتومی بدن انسان (به زبان اصلی) یکی از بهترین آموزش های طراحی چهره و اناتومی بدن است. جان براون یکی از طراحان برجسته در زمینه آموزش طراحی آناتومی بدن انسان. یکی از دلایلی که جان براون تصمیم گرفته کارگاه آموزشی خود را در قالب فیلم اجرا کند این بوده که بسیاری از افراد با استعداد در زمینه طراحی به دلیل دور بودن فاصله آنها با  کارگاه ها از شرکت در کلاس های آموزشی محروم می ماندند.

جان براون هنرمند خوش نام طراحی اندام و اناتومی بدن در این مجموعه شما را با طراحی اجزای صورت ، طراحی آناتومی بدن انسان، طراحی چهره با مداد آشنا میکند او به صورت گام به گام به شما یاد میدهد چگونه با اشکال هندسی طراحی زیبایی از آناتومی بدن انسان داشته باشید.

دانلود آموزش طراحی آناتومی

دانلود آموزش طراحی آناتومی

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

او پیش از این که به طراحی را شروع کند به نکاتی درباره روش طراحی به شما آموزش میدهد در این فیلم آموزش طراحی از آناتومی بدن انسان با اشکال هندسی، تصاویر آموزش گام به گام طراحی توسط مداد انجام میشود و این امر باعث میشود که کار آموز به راحتی نوع حرکت دست و نتیجه آن در ایجاد خط را متوجه شود. شما می توانید ضمن لذت بردن از تماشای این فیلم، به مراحل انجام این طراحی های چهره و آناتومی بدن دقت کنید و از آن ها بیاموزید.

کلیپی که مشاهده میکنید آموزش طراحی به سبک جان براون (به زبان اصلی) است این هنر مند برجسته در این ویدئو به آموزش طراحی از آناتومی بدن انسان میپردازد جان براون در این کلیپ به شما آموزش میدهد چگونه با اشکال هندسی میتوان آناتومی بدن یک انسان را طراحی کرد او با ترکیب کردن اشکال استوانه ای یک طراحی فوق العاده از آناتومی بدن انسان به دست می آورد جان براون سعی میکند طراحی های خود را در ابعاد بزرگ ایجاد کند تا هنرمندانی که در کارگاه او شرکت کرده اند به خوبی متوجه حرکت دست او شوند این ویژگی خاص باعث شده تا شما بتوانید به خوبی آموزش طراحی از آناتومی بدن انسان را یاد بگیرید همچنین جان براون در این مجموعه آموزشی آناتومی سر و کشیدن اجزای صورت را نیز به شما آموزش میدهد. شاید برای شما نیز جالب باشد که چگونه میتوان با اشکال هندسی آناتومی بدن یک انسان را طراحی کرد. این کلیپ تنها بخشی از آموزش گام به گام نقاشی حرفه ای او میباشد. اگر شما علاقه مند به دانستن تجربیات جان براون هستید میتوانید این مجموعه را خریداری و از آموزش های وی نهایت لذت را ببرید

آموزش خط خودکاری

آموزش زبان انگلیسی نصرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید مدل نقاشی
فروش کتاب هنذی